FINDMY - Smart Find My Locator
From
€6.81
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.81 |
|---|---|
| Net total: | €6.81 |
| Gross total: | €8.10 |
Product number:
A36-MO2759-03
Inventory:
Product information "FINDMY - Smart Find My Locator"
Smart Apple Find My / Google Find Hub locator device with strap and IPX5 waterproof rating.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8517 6200 |
| Height: | 8mm |
| Length: | 32mm |
| Material: | ABS |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 36 x 42 x 16 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.5 |
| Outer carton dimensions: | 36 x 42 x 16 cm |
| Width: | 32mm |
Login