FIESTA - RPET polyester wristband
From
€0.12
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.12 |
|---|---|
| Net total: | €0.12 |
| Gross total: | €0.14 |
Product number:
A36-MO6706-03
Inventory:
Product information "FIESTA - RPET polyester wristband"
300D RPET polyester event wristband with bamboo ring closure. Wristband size 34 cm and 1,5 cm wide. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 340mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 54 x 32 x 37 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 5000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.26 |
| Outer carton dimensions: | 54 x 32 x 37 cm |
| Width: | 15mm |
Login