FERREL - Bamboo weather station 15W
From
€10.34
without imprint
| Unitprice without imprint | €10.34 |
|---|---|
| Net total: | €10.34 |
| Gross total: | €12.30 |
Product number:
A36-MO6665-40
Inventory:
Product information "FERREL - Bamboo weather station 15W"
15W Wireless charger device including time, temperature and humidity display, smartphone stand function in bamboo casing. 1 CR2032 included. Wireless output: DC 9V/1.15A (15W) for quick charging.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9025 8040 |
| Height: | 13mm |
| Length: | 180mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 37 x 27 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.16 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 27 x 23 cm |
| Width: | 170mm |
Login