FAWTT - Foldable magnetic charger 15W
From
€8.09
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.09 |
|---|---|
| Net total: | €8.09 |
| Gross total: | €9.63 |
Product number:
A36-MO2389-03
Inventory:
Product information "FAWTT - Foldable magnetic charger 15W"
Foldable wireless charger 15W with magnetic phone stand in 58% recycled polyester and 42% PU.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 13mm |
| Length: | 114mm |
| Material: | RPET-PU |
| OuterCartonDimension: | 35 x 23 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.8 |
| Outer carton dimensions: | 35 x 23 x 26 cm |
| Width: | 65mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.