FAULET - Braided faux leather bracelet
From
€0.70
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.70 |
|---|---|
| Net total: | €0.70 |
| Gross total: | €0.83 |
Product number:
A36-MO2376-03
Inventory:
Product information "FAULET - Braided faux leather bracelet"
Braided faux leather cuff bracelet with polished steel hardware. Push-lock clasp. Wrist circumference: 21 cm.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7117 1900 |
| Length: | 210mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 42 x 32 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.1 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 32 x 28 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 10mm |
Login