FANNY WOOD - Manual hand fan wood
From
€0.78
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.78 |
|---|---|
| Net total: | €0.78 |
| Gross total: | €0.93 |
Product number:
A36-MO9532-06
Inventory:
Product information "FANNY WOOD - Manual hand fan wood"
Manual hand fan in wood with polyester fabric.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Length: | 410mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 48 x 30 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.6 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 30 x 36 cm |
| Width: | 220mm |
Login