FANNY PAPER - Manual hand fan
From
€0.49
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.49 |
|---|---|
| Net total: | €0.49 |
| Gross total: | €0.58 |
Product number:
A36-MO6828-38
Inventory:
Product information "FANNY PAPER - Manual hand fan"
Manual hand fan in bamboo with paper fabric. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Fuchsia |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4823 9085 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 33 x 25 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.6 |
| Outer carton dimensions: | 33 x 25 x 27 cm |
| Width: | 24mm |
Login