FANNY CORK - Wood hand fan with cork fabric
From
€1.27
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.27 |
|---|---|
| Net total: | €1.27 |
| Gross total: | €1.51 |
Product number:
A36-MO6232-13
Inventory:
Product information "FANNY CORK - Wood hand fan with cork fabric"
Manual fan in wood with cork fabric sheeting. Cork is 100% natural material. Due to its structural nature and surface porosity the final print result per item may have deviations.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4503 9000 |
| Height: | 48mm |
| Length: | 230mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 49 x 25 x 31 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.5 |
| Outer carton dimensions: | 49 x 25 x 31 cm |
| Width: | 420mm |
Login