EVENT - Silicone wristband
From
€0.09
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.09 |
|---|---|
| Net total: | €0.09 |
| Gross total: | €0.11 |
Product number:
A36-MO8913-38
Inventory:
Product information "EVENT - Silicone wristband"
Wristband in silicone.
| Colour: | Fuchsia |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3926 9097 |
| Height: | 10mm |
| Material: | Silicone |
| OuterCartonDimension: | 37 x 37 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 2000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.64 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 37 x 25 cm |
| Width: | 60mm |
Login