EVAN - Cooler bag for 6 cans
From
€1.25
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.25 |
|---|---|
| Net total: | €1.25 |
| Gross total: | €1.49 |
Product number:
A36-MO6803-13
Inventory:
Product information "EVAN - Cooler bag for 6 cans"
Cotton 280 gr/m² cooler bag with front pocket. 3 mm insulation aluminium laminated foil. Capacity: 3 L.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 145mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | Cotton |
| OuterCartonDimension: | 46 x 33 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.6 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 33 x 27 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 150mm |
Login