ETNA - Bamboo twist ball pen in box
From
€3.72
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.72 |
|---|---|
| Net total: | €3.72 |
| Gross total: | €4.43 |
Product number:
A36-MO9912-40
Inventory:
Product information "ETNA - Bamboo twist ball pen in box"
Gift set with twist ball pen in bamboo box. Blue ink. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 24mm |
| Length: | 180mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 37 x 15 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 15 x 23 cm |
| Width: | 40mm |
Login