ERGOPAD - EVA ergonomic mouse mat
From
€0.86
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.86 |
|---|---|
| Net total: | €0.86 |
| Gross total: | €1.02 |
Product number:
A36-MO6411-03
Inventory:
Product information "ERGOPAD - EVA ergonomic mouse mat"
EVA ergonomic mouse mat with wrist support.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3926 9097 |
| Height: | 4mm |
| Length: | 235mm |
| Material: | EVA |
| OuterCartonDimension: | 42 x 25 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 2.3 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 25 x 42 cm |
| Width: | 200mm |
Login