ENGAGE - 3 piece gift set in box
From
€9.80
without imprint
| Unitprice without imprint | €9.80 |
|---|---|
| Net total: | €9.80 |
| Gross total: | €11.66 |
Product number:
A36-MO2930-03
Inventory:
Product information "ENGAGE - 3 piece gift set in box"
A5 notebook, recycled aluminium ballpen, and 350 ml double wall recycled stainless steel tumbler with PP sip lid and strap in gift box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Height: | 105mm |
| Length: | 304mm |
| Material: | Paper |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 57 x 35 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 6 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 57 x 35 x 36 cm |
| Weight: | 1000g |
| Width: | 246mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.