ELEGANOTE - Recycled leather notebook set
From
€3.64
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.64 |
|---|---|
| Net total: | €3.64 |
| Gross total: | €4.33 |
Product number:
A36-MO2195-03
Inventory:
Product information "ELEGANOTE - Recycled leather notebook set"
Gift set. Recycled leather (75%) A5 notebook with hard cover. Casebound. 160 lined pages made out of recycled paper (80 sheets). Matching elastic closure strap, ribbon page-marker and pen holder. Matching twist metal pen. Blue ink. Presented in a craft paper box.FSC®-certified
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 194mm |
| Length: | 240mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 44 x 32 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.5 |
| Outer carton dimensions: | 44 x 32 x 27 cm |
| Width: | 16mm |
Login