ELEGANCI - Ball pen key ring and wallet
From
€8.15
without imprint
| Unitprice without imprint | €9.13 |
|---|---|
| Net total: | €9.13 |
| Gross total: | €10.86 |
Product number:
A36-KC7109-03
Inventory:
Product information "ELEGANCI - Ball pen key ring and wallet"
Elegant gift set presented on an EVA tray and carton box. Includes a twist ball pen with blue ink refill, a metal key ring with PU loop and a PU wallet. All PU finish with contrasted stitching.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 3210 |
| Height: | 35mm |
| Length: | 175mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 37 x 45 x 44 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.02 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 45 x 44 cm |
| Width: | 165mm |
Login