ECOSET - Stationary set in cotton pouch
From
€1.27
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.27 |
|---|---|
| Net total: | €1.27 |
| Gross total: | €1.51 |
Product number:
A36-MO7755-13
Inventory:
Product information "ECOSET - Stationary set in cotton pouch"
6 pieces stationery set. Include jute and cotton pouch, bamboo ruler, wooden sharpener, eraser, paper pencil, ball pen with cardboard barrel and blue ink. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9609 1010 |
| Length: | 185mm |
| Material: | Jute |
| OuterCartonDimension: | 41 x 23 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.34 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 23 x 28 cm |
| Width: | 180mm |
Login