DRINKS - Whisky short drink glass set
From
€3.17
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.17 |
|---|---|
| Net total: | €3.17 |
| Gross total: | €3.77 |
Product number:
A36-MO2661-22
Inventory:
Product information "DRINKS - Whisky short drink glass set"
Short drink glass with acacia wooden coaster. For whisky or other liquors. Capacity : 200ml FSC®-certified
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 3799 |
| Height: | 100mm |
| Length: | 115mm |
| Material: | Glass |
| OuterCartonDimension: | 59 x 25 x 34 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.5 |
| Outer carton dimensions: | 59 x 25 x 34 cm |
| Width: | 110mm |
Login