DRIFT - PU cooler bag
From
€2.70
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.70 |
|---|---|
| Net total: | €2.70 |
| Gross total: | €3.21 |
Product number:
A36-MO2782-03
Inventory:
Product information "DRIFT - PU cooler bag"
Cooler bag in PU with 100g RPET polyester lining. Including 1 front pocket, handle and shoulder strap. Isolation PE foam with PEVA lining. Capacity 5.5l.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 155mm |
| Length: | 250mm |
| Material: | RPET |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 58 x 40 x 55 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 58 x 40 x 55 cm |
| Width: | 180mm |
Login