DO MEL - Sublimation slippers 44-46
From
€4.12
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.12 |
|---|---|
| Net total: | €4.12 |
| Gross total: | €4.90 |
Product number:
A36-MO6238-03
Inventory:
Product information "DO MEL - Sublimation slippers 44-46"
Sublimation beach slippers with PVC straps. Sole made of rubber with polyester top cloth. Size 44-46. Item can only be ordered printed.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6402 2000 |
| Height: | 12mm |
| Length: | 340mm |
| Material: | EVA |
| OuterCartonDimension: | 42 x 31 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.36 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 31 x 33 cm |
| Width: | 275mm |
Login