DILLY - Recycled glass 420 ml
From
€1.24
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.24 |
|---|---|
| Net total: | €1.24 |
| Gross total: | €1.48 |
Product number:
A36-MO6657-22
Inventory:
Product information "DILLY - Recycled glass 420 ml"
Recycled glass. Capacity: 420 ml.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 3799 |
| Height: | 100mm |
| Material: | Recycled Glass |
| OuterCartonDimension: | 46 x 28 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.12 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 28 x 24 cm |
| Width: | 70mm |
Login