DESPAD + - Bamboo wireless charger 15W
From
€2.53
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.53 |
|---|---|
| Net total: | €2.53 |
| Gross total: | €3.01 |
Product number:
A36-MO6563-40
Inventory:
Product information "DESPAD + - Bamboo wireless charger 15W"
Wireless charger 15W in bamboo top and ABS base. Connect device to your computer, place smartphone on it and let it charge. Output: DC 9V/1.10A (15W) for quick charging.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 7mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 53 x 23 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.26 |
| Outer carton dimensions: | 53 x 23 x 28 cm |
| Width: | 100mm |
Login