DESPAD - Bamboo wireless charger 10W
From
€2.95
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.95 |
|---|---|
| Net total: | €2.95 |
| Gross total: | €3.51 |
Product number:
A36-MO9787-40
Inventory:
Product information "DESPAD - Bamboo wireless charger 10W"
Wireless quick charger in bamboo and aluminium. Blue light lit when charging. Output: DC9V/1.1A (10W). Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 8mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 38 x 29 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.58 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 29 x 25 cm |
| Width: | 99mm |
Login