DERRICK - Ball pen set in box
From
€7.43
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.43 |
|---|---|
| Net total: | €7.43 |
| Gross total: | €8.84 |
Product number:
A36-MO8217-18
Inventory:
Product information "DERRICK - Ball pen set in box"
Pen set in gift box. Brass twist ball pen and roller ball. Blue / black ink.
| Colour: | Titanium |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 170mm |
| Material: | PU |
| OuterCartonDimension: | 43 x 38 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.4 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 38 x 18 cm |
| Width: | 65mm |
Login