DEMOIN - Pen gift set in wooden box
From
€4.66
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.66 |
|---|---|
| Net total: | €4.66 |
| Gross total: | €5.55 |
Product number:
A36-KC1701-40
Inventory:
Product information "DEMOIN - Pen gift set in wooden box"
Gift set with ball pen and mechanical pencil in wooden box. Black ink.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 5000 |
| Height: | 20mm |
| Length: | 170mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 39 x 32 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 16 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 32 x 30 cm |
| Width: | 55mm |
Login