DAY - Cross chest bag in soft PU
From
€5.10
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.10 |
|---|---|
| Net total: | €5.10 |
| Gross total: | €6.07 |
Product number:
A36-MO2741-03
Inventory:
Product information "DAY - Cross chest bag in soft PU"
Cross body bag in soft PU with padded back with 210D RPET lining. One large main compartment with zippered front pocket.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9219 |
| Height: | 310mm |
| Length: | 190mm |
| Material: | PU |
| OuterCartonDimension: | 46 x 34 x 34 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.8 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 34 x 34 cm |
| Width: | 70mm |
Login