CUSTOS + - RFID card in bamboo material
From
€0.98
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.98 |
|---|---|
| Net total: | €0.98 |
| Gross total: | €1.17 |
Product number:
A36-MO6200-40
Inventory:
Product information "CUSTOS + - RFID card in bamboo material"
RFID Anti-skimming card in bamboo case. By using an electromagnetic field it makes all 13.56 MHz cards (trains, buses, bank or credit cards) secure from electronic pick pocketing 2-3 cm around the card. (1,3 mm). Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4911 1090 |
| Height: | 1mm |
| Length: | 85mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 37 x 28 x 21 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.62 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 28 x 21 cm |
| Width: | 55mm |
Login