CURVY - Wireless mouse
From
€2.44
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.44 |
|---|---|
| Net total: | €2.44 |
| Gross total: | €2.90 |
Product number:
A36-MO8117-03
Inventory:
Product information "CURVY - Wireless mouse"
Wireless optical mouse in shiny recycled ABS. 2 AAA batteries not included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8471 6070 |
| Height: | 18mm |
| Length: | 115mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 39 x 25 x 21 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 3.6 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 25 x 21 cm |
| Width: | 50mm |
Login