CURVY C - Rechargeable wireless mouse
From
€3.02
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.02 |
|---|---|
| Net total: | €3.02 |
| Gross total: | €3.59 |
Product number:
A36-MO2222-06
Inventory:
Product information "CURVY C - Rechargeable wireless mouse"
Wireless optical mouse in recycled ABS with USB rechargeable 500 mAh battery.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8471 6070 |
| Height: | 250mm |
| Length: | 1120mm |
| Material: | Recycled ABS |
| OuterCartonDimension: | 32 x 26 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4 |
| Outer carton dimensions: | 32 x 26 x 18 cm |
| Width: | 570mm |
Login