CURVY BAM - Wireless mouse in bamboo
From
€2.58
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.58 |
|---|---|
| Net total: | €2.58 |
| Gross total: | €3.07 |
Product number:
A36-MO2085-06
Inventory:
Product information "CURVY BAM - Wireless mouse in bamboo"
Wireless optical mouse in recycled ABS with bamboo top. 1 AA batteries not included. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8471 6070 |
| Height: | 27mm |
| Length: | 108mm |
| Material: | Recycled ABS |
| OuterCartonDimension: | 35 x 20 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.31 |
| Outer carton dimensions: | 35 x 20 x 25 cm |
| Width: | 60mm |
Login