CUP PILL - Silicone foldable cup
From
€0.98
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.98 |
|---|---|
| Net total: | €0.98 |
| Gross total: | €1.17 |
Product number:
A36-MO9196-04
Inventory:
Product information "CUP PILL - Silicone foldable cup"
Silicone foldable cup with pill container and carabineer.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3924 9000 |
| Height: | 15mm |
| Material: | Silicone |
| OuterCartonDimension: | 53 x 38 x 21 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.48 |
| Outer carton dimensions: | 53 x 38 x 21 cm |
| Width: | 75mm |
Login