CUCIRE - Sewing kit
From
€1.33
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.33 |
|---|---|
| Net total: | €1.33 |
| Gross total: | €1.58 |
Product number:
A36-MO8977-16
Inventory:
Product information "CUCIRE - Sewing kit"
Sewing kit in tin box.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9605 0000 |
| Height: | 20mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 46 x 37 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.15 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 37 x 33 cm |
| Width: | 80mm |
Login