CUBACOOL - Cooler bag for cans
From
€0.60
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.60 |
|---|---|
| Net total: | €0.60 |
| Gross total: | €0.71 |
Product number:
A36-MO8438-06
Inventory:
Product information "CUBACOOL - Cooler bag for cans"
Cooler bag for 6 cans in 210 polyester. With non woven white trimmings. 80gr/m². Isolation material: foam laminated with aluminium foil. Capacity 3L.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 130mm |
| Length: | 200mm |
| Material: | PET-PU |
| OuterCartonDimension: | 65 x 35 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.12 |
| Outer carton dimensions: | 65 x 35 x 25 cm |
| Width: | 140mm |
Login