CUBA - 600D RPET Cooler bag for cans
From
€1.90
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.90 |
|---|---|
| Net total: | €1.90 |
| Gross total: | €2.26 |
Product number:
A36-MO6150-04
Inventory:
Product information "CUBA - 600D RPET Cooler bag for cans"
Cooler bag for 6 cans in 2 tone 600D RPET and front pocket. Capacity 3L. Isolation material: 0.15mm PEVA + 3mm foam.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 145mm |
| Length: | 250mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.48 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 40 x 40 cm |
| Width: | 155mm |
Login