CUADRO - Bamboo wireless charge pad 5W
From
€3.06
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.06 |
|---|---|
| Net total: | €3.06 |
| Gross total: | €3.64 |
Product number:
A36-MO9698-40
Inventory:
Product information "CUADRO - Bamboo wireless charge pad 5W"
Wireless charging pad with 2 USB port 2.0 hubs in bamboo. Output DC5V/1A (5W). Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 8mm |
| Length: | 90mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 52 x 19 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.14 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 19 x 26 cm |
| Width: | 90mm |
Login