CRYL - Acrylic wireless charger 15W
From
€8.46
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.46 |
|---|---|
| Net total: | €8.46 |
| Gross total: | €10.07 |
Product number:
A36-MO2611-22
Inventory:
Product information "CRYL - Acrylic wireless charger 15W"
Wireless charger (15W) in acrylic with phone stand. When connected to a power source, it will charge your mobile device. Output: 9V/1.67A (15W) for quick charging.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 71mm |
| Length: | 124mm |
| Material: | Acrylic |
| OuterCartonDimension: | 38 x 32 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 16.5 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 32 x 30 cm |
| Width: | 69mm |
Login