CROLL - Reusable sticky roller cleaner
From
€0.46
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.46 |
|---|---|
| Net total: | €0.46 |
| Gross total: | €0.55 |
Product number:
A36-MO2424-06
Inventory:
Product information "CROLL - Reusable sticky roller cleaner"
Sticky roller cleaner in PP and TPR material. Reusable and washable.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3926 9097 |
| Length: | 100mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 54 x 34 x 17 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.5 |
| Outer carton dimensions: | 54 x 34 x 17 cm |
| Width: | 30mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.