COSTA - Polar fleece picnic blanket
From
€10.06
without imprint
| Unitprice without imprint | €10.06 |
|---|---|
| Net total: | €10.06 |
| Gross total: | €11.97 |
Product number:
A36-MO2978-04
Inventory:
Product information "COSTA - Polar fleece picnic blanket"
Foldable RPET 150 gr/m² (68% recycled polyester/32% regular polyester) polar fleece picnic blanket with water resistant coated PEVA reverse side. Front flap with zippered pocket and handle.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6301 4010 |
| Length: | 2000mm |
| Material: | RPET |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 52 x 37 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.3 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 37 x 40 cm |
| Weight: | 1000g |
| Width: | 2000mm |
Login