CORTLESS - Cork wireless charger 15W
From
€3.17
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.17 |
|---|---|
| Net total: | €3.17 |
| Gross total: | €3.77 |
Product number:
A36-MO2593-06
Inventory:
Product information "CORTLESS - Cork wireless charger 15W"
Wireless charger in recycled ABS with cotton and cork detail. Connect to your computer, place smartphone on it and allow it to charge. Output: DC 9V/1.67A (15W).
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 8mm |
| Length: | 90mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 53 x 22 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.5 |
| Outer carton dimensions: | 53 x 22 x 25 cm |
| Width: | 90mm |
Login