CORNOTA - A5 cork coloured notebook
From
€1.84
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.84 |
|---|---|
| Net total: | €1.84 |
| Gross total: | €2.19 |
Product number:
A36-MO2414-13
Inventory:
Product information "CORNOTA - A5 cork coloured notebook"
A5 notebook with hard coloured cork cover. Case bound. 192 lined paper (96 sheets). Elastic closure strap, ribbon bookmark and elastic pen holder.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 210mm |
| Length: | 160mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 34 x 25 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.2 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 25 x 23 cm |
| Width: | 14mm |
Login