CORCHO - Automatic lever corkscrew
From
€5.90
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.90 |
|---|---|
| Net total: | €5.90 |
| Gross total: | €7.02 |
Product number:
A36-MO2320-03
Inventory:
Product information "CORCHO - Automatic lever corkscrew"
Automatic lever corkscrew in ABS and rubberised finish.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8205 5100 |
| Height: | 160mm |
| Length: | 150mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 37 x 28 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.5 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 28 x 25 cm |
| Width: | 30mm |
Login