COOLIN - Tarpaulin cooler bag 16L
From
€13.27
without imprint
| Unitprice without imprint | €13.27 |
|---|---|
| Net total: | €13.27 |
| Gross total: | €15.79 |
Product number:
A36-MO2560-15
Inventory:
Product information "COOLIN - Tarpaulin cooler bag 16L"
Cooler bag in 50C tarpaulin and top/bottom in rigid PEVA and bottle opener on the side. Including 1 front pocket and 1 inner mesh pocket. Isolation material: PE foam layer. Includes 2 handles and 1 adjustable and detachable strap. Capacity 16L.
| Colour: | Stone Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 200mm |
| Length: | 330mm |
| Material: | PVC |
| OuterCartonDimension: | 50 x 28 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 4 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 3.5 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 28 x 40 cm |
| Width: | 255mm |
Login