COMPACT - Compact sewing kit
From
€0.10
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.10 |
|---|---|
| Net total: | €0.10 |
| Gross total: | €0.12 |
Product number:
A36-MO6489-13
Inventory:
Product information "COMPACT - Compact sewing kit"
Travel sewing kit presented in kraft paper box.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9605 0000 |
| Length: | 68mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 27 x 25 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.12 |
| Outer carton dimensions: | 27 x 25 x 28 cm |
| Width: | 50mm |
Login