CHIPPEWA SET - 3 piece gift set in box
From
€5.57
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.57 |
|---|---|
| Net total: | €5.57 |
| Gross total: | €6.63 |
Product number:
A36-MO2633-09
Inventory:
Product information "CHIPPEWA SET - 3 piece gift set in box"
Set of hard cover A5 notebook 160 lined recycled paper pages (80 sheets/70 gsm), twist metal ballpen and keyring. Detail made of 20% tea grounds, 30% cork, 50% polycotton cloth. Metal detail on elastic strap.FSC®-certified
| Colour: | Green |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 25mm |
| Length: | 226mm |
| Material: | Cork |
| OuterCartonDimension: | 50 x 26 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.5 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 26 x 30 cm |
| Width: | 216mm |
Login