CHEERS - Set of 2 wine glasses
From
€4.06
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.06 |
|---|---|
| Net total: | €4.06 |
| Gross total: | €4.83 |
Product number:
A36-MO6643-22
Inventory:
Product information "CHEERS - Set of 2 wine glasses"
Set of 2 wine glasses (21,8 cm hight). Capacity: 400 ml.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 2890 |
| Height: | 215mm |
| Material: | Glass Soda Lime |
| OuterCartonDimension: | 48 x 38 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 38 x 25 cm |
| Width: | 80mm |
Login