CHARGOO - 15W wireless charger in bamboo
From
€4.92
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.92 |
|---|---|
| Net total: | €4.92 |
| Gross total: | €5.85 |
Product number:
A36-MO2450-40
Inventory:
Product information "CHARGOO - 15W wireless charger in bamboo"
15W wireless charger with 3-in-1 charging cable with assorted connectors. Presented in bamboo magnetic closure box with strap. Type-C to Type C cable, C to USB-A, C to micro-B, C connectors.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 21mm |
| Length: | 95mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 27 x 12 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 80 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.3 |
| Outer carton dimensions: | 27 x 12 x 40 cm |
| Width: | 65mm |
Login