CHARGE UP - Magnetic Powerbank 10000mAh15W
From
€7.90
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.90 |
|---|---|
| Net total: | €7.90 |
| Gross total: | €9.40 |
Product number:
A36-MO6947-03
Inventory:
Product information "CHARGE UP - Magnetic Powerbank 10000mAh15W"
Magnetic wireless powerbank. 10000 mAh. ABS. PD 20W. Outputs: USB-C up to 20W and USB-A up to 18W. Wireless charging up to 15W. Input: USB-C and Micro-B. 2 USB-A and 1 USB-C ports. USB-C to USB-C cable (3A), USB-A adapter and magnetic ring included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 23mm |
| Length: | 150mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 31 x 17 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.5 |
| Outer carton dimensions: | 31 x 17 x 20 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 100mm |
Login