CESTA - Collapsible picnic basket
From
€8.52
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.52 |
|---|---|
| Net total: | €8.52 |
| Gross total: | €10.14 |
Product number:
A36-MO2227-06
Inventory:
Product information "CESTA - Collapsible picnic basket"
Collapsible silicone picnic basket with PP table top. Capacity: 16 L.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3924 1000 |
| Height: | 100mm |
| Length: | 465mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 49 x 30 x 52 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 5 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7 |
| Outer carton dimensions: | 49 x 30 x 52 cm |
| Weight: | 1000g |
| Width: | 295mm |
Login