CENTRAL PARK - Polyester picnic blanket
From
€6.85
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.85 |
|---|---|
| Net total: | €6.85 |
| Gross total: | €8.15 |
Product number:
A36-MO9050-04
Inventory:
Product information "CENTRAL PARK - Polyester picnic blanket"
Foldable acrylic picnic blanket with water resistant coated EPE reverse side.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6301 4010 |
| Length: | 1200mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 40 x 32 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.22 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 32 x 42 cm |
| Width: | 1500mm |
Login