CENOTE - Stationary set with notepad
From
€2.01
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.01 |
|---|---|
| Net total: | €2.01 |
| Gross total: | €2.39 |
Product number:
A36-MO2526-13
Inventory:
Product information "CENOTE - Stationary set with notepad"
Stationary notepad set with recycled carton cover. 70 lined recycled sheets. Sticky memo pads and page markers. Push ball pen with paper barrel and ABS parts, ABS sharpener, 2 wooden pencils, 15 cm wooden ruler, and PP protractor.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 25mm |
| Length: | 150mm |
| Material: | Recycled Paper |
| OuterCartonDimension: | 59 x 32 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.5 |
| Outer carton dimensions: | 59 x 32 x 23 cm |
| Width: | 210mm |
Login