CECIL - Pen and roller in paper box
From
€6.22
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.22 |
|---|---|
| Net total: | €6.22 |
| Gross total: | €7.40 |
Product number:
A36-MO8216-03
Inventory:
Product information "CECIL - Pen and roller in paper box"
Pen set made from brass and stainless steel in a gift box. Twist ball pen blue ink and roller pen black ink.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 30mm |
| Length: | 175mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 38 x 31 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.65 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 31 x 20 cm |
| Width: | 50mm |
Login